• 08 853 4330 | טלפון ליצירת קשר

אתר קטלוג

תאר לעצמך שיש לך בחברה עובד (איש מכירות) אשר עובד ללא מנוס , 24 שעות ביממה , ללא הפסקות וללא חופשות , אינו דורש תשלום על שעות עבודה נוספות , איש מכירות שמסוגל לטפל עד מאות לקוחות באותה דקה ? נשמעה מפתע נכון ? – היום זה כבר אינו חלום ! בעולם הדיגיטלי של היום – אתר אינטרנט יכול להיות האיש מכירות הכי טוב שלך ! תוך כדי עיצוב אתר נוח , בניית אתר חכמה , הצגת מוצרים מתאימה לכל משתמש , הנעה לפעולה ובקיצור איש מכירות אשר יודעה את העבודה שלו ב100% ועושה את המוטל עליו ללא ויכוחים ! איש מכירות אולטימטיבי !

בניית אתר כזה תכלול בתוכו : בניית קטלוג מוצרים נכון , נוח למשתמש הסף , גלריית מוצרים כולל הדגשה אל מוצרי הדגל שלך , הצג מחירון בצורה נוחה ונכונה, טיפסי יצירת קשר , סוגי טופס הזמנה מאובטח שונים . הכל על מנת שתוכל למכור את המוצרים שלך און ליין בצורה הטובה ביותר .

בניית אתר קטלוג יכולה להתאים לכל סוג של עסק אשר נותן שירותים או מספק מוצר או מוצרים . בין עם אתה מוכר חומרי הדברה למזיקים או בין עם אתה גלריית אומנות או שאולי אתה מוסד כספי . בעזרת אתר קטלוג תוכל להגיע למאות או אולי אלפי לקוחות מדי יום , שעה , דקה .מיני אתר – אתר תדמית

רוב בעלי העסקים בארץ יודעים שהלקוחות מחפשים עליהם מידע באינטרנט אך הם לא מוכרים עשרות מוצרים או מציעים עשרות שירותים . בעלי עסקים כאלה זקוקים למיני סייט או אתר תדמית . פתרון מושלם להציג את השירותים שלהם ומידע אודות העסק שלהם באינטרט – כרטיס ביקור חכם וזמין לכל .

ומה עומד מאחרוי זה ? הרעיון הכללי הינו אתר בעל מספר מצומצם של דפי תוכן : אודות החברה , גלריית תמונות , טופס יצירת קשר חכם – הכל כדי להעביר ללקוח רושם ראשוני , חיובי .

אתי התדמית מעוצבים לכל לקוח באופן אישי , בסגנון אישי וייחודי על ידי המעצבים שלנו . כלל האתר מותאם באופן מלא ומושלם ללקוח תוך כדי שמירה על קוו עיצובי אחיד והדגשת המיתוג של החברה או העסק .  עדיין אין לך אתר אינטרנט לעסק ? זה הזמן לבדוק את אחד ההצעות הייחודיות שלנו !דפי נחיתה

כאשר בונים קמפיין פרסומי באינטרנט – אין דבר חשוב יותר בדף נחיתה מושך ומוכר אשר ידעה להציג את המוצר או השירות שלך בצורה הכי טובה וכמובן יניעה את הלקוח שהגיע לדף לפעולה !

עיצוב שף נחיתה יכול להיות : לפי עיצוב של אתר הבית , לפי עיצוב אישי שנבחר על ידי הלקוח . הדף יכול להכיל : אנימציה , טופס יצירת קשר , סרטון דתמיתי , מיני גלריה של תמונות או מוצרים , סרטון של מיצג חכם ואף נציג שירות וירטואלי – הכל על מנת שהלקוח שהגיע לדף ירצה להמשיך באינטרקציה שלו מול החברה \ העסק .

מומחי החברה הינם מומחים מוסמכים על ידי GOOGLE ADWORDS וכמובן חברים בתוכנית שוטפים של GOOGLE ENGAGE . אנו נדאג שדף הנחיתה יקבל את יחס ההמרה הטוב ביותר על מנת להגיע לתוצאה מושלמת .סחר אלקטרוני – חנות וירטואלית

זוכר שפעם היה רק דפי זהב ? כדי להשיג דיל טוב למכונת כביסה במחיר מציע היית צריך לשאול את כל החברים שלך ורק בהמלצת אחד מהם הייתה מגיע ל"יוסי מכשירי חשמל" והוא היה מביא לך מחיר "חבל על הזמן" כי אתה חבר של משה !? היום המצב הוא שונה לחלוטין – לקוח ממוצע אורך סקר שוק מעמיק ברחבי האינטרנט לפני רכישה ולעתים קרובות גם מבצע את הרכישה און ליין (על פי הסטטיסטיקה כ75% מהלקוחות מבצעים את הקניה און ליין לאחר השוואת מחירים בין הספקים). כן – היום כבר לא צריך את משה כדי שיסדר ללקוח קומבינה – יש חנות וירטואלית .

בשימוש בפלטפורמט מסחר נוחה ובעיצוב נכון ומושך אנו נבטיח לעצמנו לא רק אתר אלה גם חנות אלקטרונית \ וירטואלית שתעבוד ללא כוח אדם פיסי . בעצם יש לך אולם תצוגה ענק – כולל אלפי פריטים מהקטנים ביותר ועד לגדולים ביותר , יש לך מאות אנשי מכירות אשר יתנו ללקוח את מלוא תשומת הלב ויסבירו לו הכל על המוצר בו הוא מעוניין , יש לך אלפי קופאיות שלוקחות הזמנות מהלקוחות ובאותו הזמן גם בודקות את כרטיסי האשראי מול חברת האשרי , מקטלגות את ההזמנות ואת המוצרים . כל זה כבר כאן – ממש במרחק של לחיצת כפתור אחת !

חברתינו עוסקת בבניית חנויות וירטואליות \ חנוית אלקטרוניות הנותנות פתרון כולל לסחר אלקטרוני. מהפרט הכי קטן של מוצרים וקטגוריות ועד לקופונים , הנחות , מכירות אישיות ופומביות . בכל זמן נתון תוכל להנות מסטטיסטיקה נוחה אשר תספר לך בדיוק : כמה גולשים היו באתר , אילו מוצרים עניינו אותם יותר ואילו פחות , מה נקנה יותר . עם כל הזמנה תוכל להנות מפלט הזמנה מסודר ותעודת משלוח – הכל בקליק אחד . היום חנות אלקטרונית ממש לא סיפור .